PODCAST: startuje moja audycja

Nie mogę uwierzyć w to, że w końcu dzielę się z Wami tą nowiną. Startuje mój własny podcast, czyli można powiedzieć taka audycja radiowa w internecie. Świat podcastów oczarował mnie kilka miesięcy temu, pomysł na własny program zrodził się u mnie w lutym, i już w marcu ruszyłam z projektem. Jak to się mówi, należy kuć żelazo póki gorące, także startujemy!

Dzisiaj opublikowałam pierwszy odcinek, czyli swego rodzaju zapowiedź tego jak będzie wyglądała audycja. Na rozgrzewkę jestem sama i wyjaśniam Wam cały zamysł programu, ale już od przyszłego tygodnia będę miała przyjemność rozmawiać z fantastycznymi gośćmi. Będzie bardzo dużo odżywiania i zdrowia, ale nie zabraknie mody, urody czy podróży. Mam nadzieję, że odcinki będą ukazywały się co tydzień i w każdą środę o godzinie 16:00 będzie czekała na Was nowa dawka inspiracji.

Jeśli chodzi o to, gdzie możecie mnie posłuchać, zapraszam na mój kanał albo na SoundCloud, gdzie będę publikowała programy. Możecie ich słuchać bezpośrednio na stronie, w poście poświęconym danemu odcinkowi. Tutaj będę też zamieszczała adnotacje i linki 🙂 Strasznie się zrobiło formalnie, ale dla mnie to wielki dzień! Wszelkie Wasze komentarze i pomysły zostawiajcie tutaj w komentarzach! Mam nadzieję, że będziecie ze mną.

xoxo,

Karolina8 odpowiedzi na “PODCAST: startuje moja audycja”

 1. Asia napisał(a):

  Bardzo przyjemnie się Ciebie słucha! Masz tak optymistyczny ton głosu (jeśli można tak powiedzieć). 🙂 Powiedziałaś w tym audio, że ludzie przychodząc na youtube nie do końca chcą słuchać Twoich długich monologów, a wiesz co….ja chyba jestem z tych, które bardzo cenią Twoje słowo i właśnie dlatego wchodzą na Twój kanał. Pozdrawiam cieplutko 🙂

 2. Bardzo mnie cieszy wiadomość o twoim nowym podcastowym projekcie. Po pierwszym odcinku już wiem, że będzie wspaniale i bardzo inspirująco :). Czekam na kolejne odcinki!

 3. Klaudia napisał(a):

  Karolina 🙂 Gratulacje,świetny projekt:)
  Tematy zapowiadają się bardzo ciekawie.
  Powodzenia i do usłyszenia 🙂

 4. Kamila napisał(a):

  Dopóki nie dodasz się do biblioteki iTunes to w świecie podcastów właściwie nie istniejesz – to jest darmowe, więc warto to zrobić ;))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

YOU MAY LIKE