PODCAST: 5 lat na YouTube

To wyjątkowy odcinek, solowy. Co prawda wychodzę z założenia, że cała wartość dodana podcastów to moi goście, ale dzisiaj świętujemy pięciolecie mojego kanału na YouTube. Dokładnie pół dekady temu opublikowałam swój pierwszy film, o czym niewiele osób wie.

Oprócz szybkiej (o ile można tak powiedzieć o dwudziestu minutach gadania) osi czasu, mam też dla Was małą refleksję na temat zdobywania popularności w internecie, click baitingu i pracy na kanałach społecznościowych.

Nie będę Wam tutaj zdradzała historii, dlatego zapraszam do wysłuchania odcinka!

POSŁUCHAJ ODCINKA TUTAJ

xoxo,

Karolina2 odpowiedzi na “PODCAST: 5 lat na YouTube”

  1. Marta napisał(a):

    Oglądam Cię od tak dawna,że mam wrażenie, że oglądam Cię od zawsze. Zachwyciła mnie Twoja estetyka w lookbookach te 5 lat temu i fascynująca mnie kwestia zdrowego stylu życia i już zostałam. Mogę powiedzieć, że dzięki Tobie stałam się trochę bardziej świadoma świata i chociaż weganką wciąż nie jestem, myślę, że ta decyzja powoli we mnie dojrzewa. Sama studiuję dietetykę i kocham podróże, więc bardzo się cieszę, że w swoich materiałach pokazujesz w piękny sposób wszystko co jest mi najbliższe 🙂 Samych sukcesów i dziękuję, że dzielisz się z nami swoim kawałkiem sztuki.

    • Karolina Sobańska napisał(a):

      Bardzo mi miło, dziękuję Ci za to, że jesteś ze mną od tak dawna! Też życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

YOU MAY LIKE