Ulubieni Youtuberzy: moda

Wyznałam Wam już wielokrotnie, że jestem uzależniona od oglądania filmów na Youtubie. Co więcej, doszłam do etapu, w którym czuję szczególne przywiązanie, żeby nie powiedzieć (niestety platoniczną) przyjaźń do osób, które o moim istnieniu pojęcia nie mają. Mam jednak nieodparte wrażenie, że bardzo wiele z Was w pełni rozumie moje położenie ;)). Kiedyś wspominałam o tym, że popadam w jutubowe obsesje. Oznacza to, że dostaję „hopla” na punkcie konkretnej osoby/kanału i oglądam go z taką intensywnością, że potem na dłuższy okres czasu nasza znajomość potrzebuje oddechu. Postanowiłam podzielić moje ulubione kanały na kategorie. Nie oznacza to jednak, że dana osoba zajmuje się głównie tym, do czego ją przydzieliłam (pomińmy fakt, że połowa kanałów należy do działu kulinaria #sorryImnotsorry). Dzisiaj część pierwsza, czyli moda:

: )

12278997_1157818290914617_7799565501591707315_n

clothes encounters, czyli Jenn Im mieszkająca w Los Angeles, która od lat utrzymuje się w modowej czołówce Youtube. Choć jej styl nie do końca odpowiada mojej estetyce, jest na pewno dużym żródłem inspiracji. Polecam też jej vlogi z podróży, które często ukryte są pod nazwą Outfit Diaries.

: )

Zrzut ekranu 2015-11-23 o 10.51.34

Evelina pochodzi z Mołdawii, wychowała się w Rosji, a obecnie mieszka w Los Angeles. Moim faworytem na jej kanale były Fashion Cafe (mówię były, bo od dawna niestety się nie pojawiają), w których to poruszała rozmaite modowe kwestie, ale nie ukrywajmy, że po prostu miło się jej słuchało i równie dobrze film mógłby być tagiem czy q&a. Jej historia jest dużą motywacją, pokazuje, że dziewczyna z małego miasteczka w Europie Wschodniej może skończyć artystyczną uczelnię w USA i odnieść sukces w branży modowej #americandream.

: )

Zrzut ekranu 2015-11-23 o 10.54.15

sunbeamsjess czy też po prostu Jessy studiuje obecnie w Edynburgu (jak miło!), a pochodzi z Londynu. Jej styl ma wiele wspólnego z wspomnianą przed chwilą Jenn, także nieco odbiega od moich upodobań, ale jak tylko zobaczycie tę dziewczynę zrozumiecie moją sympatię do niej. Jest po prostu przeurocza a jej uroda (jest prześliczna!) i głos dość mocno kontrastują z grunge’owym stylem.

: )

xoxo,

Karolina

Please follow and like us:


3 odpowiedzi na “Ulubieni Youtuberzy: moda”

  1. Paulina napisał(a):

    Właśnie dzięki Tobie zyskałam kolejny kanał do obserwowania 🙂 Ciekawe, inspirujące i zaskakujące zarazem. Pozdrawiam.

  2. Alexapot napisał(a):

    Jess i Kenn (hoho) bardzo chętnie ogladam ! Uwielbiam vlogi pierwszej. Ma bardzo ciekawy styl 🙂

  3. Iga napisał(a):

    Z mojej strony, jeszcze Sonya Esman 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

YOU MAY LIKE

U d o s t ę p n i j :