#168: jak wygląda idealna kobieta, czyli Radzka o kanonach piękna, akceptacji swojego ciała i poczuciu przynależności

#168: jak wygląda idealna kobieta, czyli Radzka o kanonach piękna, akceptacji swojego ciała i poczuciu przynależności

Kanony piękna dyktują to jak powinniśmy i chcielibyśmy wyglądać. Ale kto o tym decyduje? Dlaczego tak bardzo zależy nam na tym, aby się dopasować? Czy istnieje kobieta idealna? 

Od dawna chciałam zgłębić ten temat w podkaście, bo wiele z nas zapomina o tym, że to dążenie do pewnego wzorca jest niczym innym jak efektem manipulacji mediów i chęcią dostosowania się do otoczenia. Ale czy społeczeństwo na prawdę tego od nas oczekuje? Czy będziemy szczęśliwsi i bardziej lubiani, gdy zmienimy swój wygląd? 

Choć ten wstęp ma wiele znaków zapytania, wierzę, że moja dzisiejsza rozmowa z Radzką będzie stanowiła jasną odpowiedź i może promień nadziei w świecie porównywania się i dążenia do perfekcji. Świat zmienia się, tabloidy nie mają nad nami tak dużej władzy, bo dzięki internetowi stworzyliśmy sobie nasze małe bańki. Wybierajmy je świadomie, a może uda nam się wyrwać z toksycznego świata mediów i zacznie lubić siebie. 

Radzka, czyli Magda Kanoniak to blogerka i vlogerka, która od ponad dekady mówi w sieci o modzie i urodzie. Ale nie tylko: jest też orędowniczką samoakceptacji i celebrowania życia. Napisała książkę “Prawo twórców internetowych”

Radzka na YouTube:

https://www.youtube.com/raaadzka

Radzka na Instagramie:

https://www.instagram.com/radzka/

Obserwuj mnie na Instagramie po więcej ciekawych treści:

http://instagram.com/karolinasobanska

Wesprzyj mój podcast – kup moje produkty elektroniczne:

W tym miesiącu 10% zysków przekazujemy kampanii MOVEMBER:

https://mosznowladcy.pl/