#233: każdy z nas jest kreatywny, czyli jak odkryć swoją artystyczną stronę?

#233: każdy z nas jest kreatywny, czyli jak odkryć swoją artystyczną stronę?

Czy uważasz się za osobę kreatywną? Czy czujesz się artystą? A co gdybym powiedziała, że każdy nas ma predyspozycje artystyczne i używa na co dzień swojej kreatywności?

Kreatywność dotyczy przeróżnych sfer naszego życia, nie musi być związana z malowaniem obrazów, garncarstwem czy robieniem biżuterii z koralików. To może być gotowanie, opowiadanie historii czy granie w planszówki. Podobnie w przypadku pracy. Kto powiedział, że nauczyciel, prawnik czy barista nie są kreatywnymi profesjami?

Niezależnie od tego czy wykorzystujemy ją w pracy czy w czasie wolnym, pobudzanie swojej kreatywności to bardzo ważny aspekt naszego życia. Wprowadza do niego element zabawy, relaksu, medytacji, ale też dyscypliny. Zaprosiłam do siebie graficzkę Polę Lisowicz, aby dowiedzieć się jak nauczyć się odkrywać swoją kreatywność.

Porozmawiamy o tym czy artystyczną smykałkę można złapać w dorosłym życiu, dowiemy się dlaczego nawet do przyjemnych rzeczy należy się czasem zmusić oraz jak życie w Kopenhadze wpływa na naszą inspirację.

Partnerem odcinka jest marka Lego.

https://www.lego.com/pl-pl/categories/adults-welcome/happy-work-life

Kupując produkty elektroniczne na mojej stronie karolinasobanska.com, wspierasz ze mną przeróżne fundację. W każdym miesiącu przekazuję na ich potrzeby 10% od wygenerowanej sprzedaży.

W listopadzie zbieramy na fundację MOVEMBER. Więcej o fundacji dowiesz się tutaj: https://mosznowladcy.pl

xxx

Bądź na bieżąco śledząc moje kanały:

Instagram: https://bit.ly/IGkarolinasobanska

Youtube: https://bit.ly/YTKarolinaSobanska

Spotify: https://spoti.fi/3xax13z