PODCAST #109 o relacji z pieniędzmi, czyli jak przyciągnąć do swojego życia obfitość finansową?

Pieniądze to nieodzowna część naszej codzienności, a nadal są one tematem tabu. Bo przecież gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Mówi się też, że pieniądze szczęścia nie dają, a nawet że zmieniają człowieka. To jedne z wielu przekonań, które wpływają na relację jaką mamy z naszymi finansami. 

W dzisiejszej rozmowie z Asią Łożyńską dowiemy się dlaczego warto przyjrzeć się temu jaki stosunek mamy do zarabiania pieniędzy oraz w jaki sposób blokujemy ich przepływ do naszego portfela. Choć brzmi to mistycznie, cała ta wiedza podparta jest badaniami z zakresu psychologii i socjologii. To w co wierzymy kreuje naszą rzeczywistość. Nie jest to odcinek, który pokaże Ci jak zostać milionerem ani zachęci do tego, by sięgać po największe bogactwa. Pieniądze mają dawać nam poczucie bezpieczeństwa i nie powinny być źródłem stresu, który towarzyszy nam przez całe życie.

Asia jest nauczycielką prawa przyciągania i terapeutką olejkami eterycznymi. W poprzednich rozmowach poruszyłyśmy oba te tematy, dlatego serdecznie zapraszam Was do ich wysłuchania:

Nasze poprzednie odcinki:

#34 o prawie przyciągania

https://www.youtube.com/watch?v=ELjBxlLN4Os

#40 o olejkach eterycznych

https://www.youtube.com/watch?v=2LCDjtAiab0

Instagram Asi:

https://www.instagram.com/joannalozynska/

Mówimy o:

Lacy Philips

https://tobemagnetic.com

Gabby Berstein

https://gabbybernstein.com

Nick Ortner (metoda opukiwania)

 

Posłuchaj na YouTube:

https://youtu.be/0ouNj4sBoeU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *