PODCAST #70 balet dla amatorów, czyli o powrocie do sportów rekreacyjnych i dlaczego nie musimy być w niczym najlepsi

PODCAST #70 balet dla amatorów, czyli o powrocie do sportów rekreacyjnych i dlaczego nie musimy być w niczym najlepsi

Dzisiejszy odcinek rozpoczyna kolejną mini serię w moim programie, a jej tematem przewodnim będzie aktywność fizyczna i holistyczne podejście do sportu. Mam zaszczyt ogłosić, że tworzę ten cykl wspólnie z marką Adidas z uwagi na ich najnowszą kampanię Reimagine Sport.

Czego możecie spodziewać się po tej serii? Będą to cztery mam nadzieje inspirujące wywiady, rozmowy z łącznie pięcioma wyjątkowymi kobietami. Każdej z nich aktywność fizyczna jest bliska, ale każda jest zupełnie inna, inaczej wygląda, ma inne umiejętności i cele. Ale wszystkie pokazują, że ćwiczyć może , a w zasadzie powinien absolutnie każdy. Żeby być szczęśliwym i zdrowym, fizycznie i psychicznie.

Moim dzisiejszym gościem jest Dominika Nahajowska, której dyscypliną jest uwaga uwaga .. balet. W rozmowie ze mną Dominika opowiada o balecie amatorskim oraz co odróżnia go od zawodowego. Dowiadujemy się, ile prawdy jest w filmie Czarny Łabędź oraz czego uczy ta wyjątkowa dyscyplina. Historia Dominiki jest wyjątkowa, ponieważ trenować zaczęła w wieku 21 lat. Jest żywym przykładem na to, że zacząć można w każdym wieku i bez żadnego przygotowania. Bo jak mówi Dominika nie każdy musi być od razu mistrzem.

Posłuchaj na YouTube:

Blog Dominiki:

https://whitepointeshoes.pl/

Instagram Dominiki:

https://www.instagram.com/whitepointeshoes