PODCAST #73 co musisz wiedzieć zaczynając biegać, czyli o holistycznym podejściu do sportu

PODCAST #73 co musisz wiedzieć zaczynając biegać, czyli o holistycznym podejściu do sportu

Dziś mam dla Was rozmowę, która kończy moją czteroodcinkową serię, która powstała wspólnie z marką Adidas przy okazji ich wyjątkowej kampanii Reimagine Sport. Co tydzień poznajemy historię i filozofię innej bohaterki, aby pokazać, że aktywność fizyczna nie ogranicza się do jednego kanonu, dyscypliny, figury czy wieku. Rozmawiałam z baletnicą, która zaczęła w wieku 21 lat o tym, że nie każdy musi być mistrzem w swojej dziedzinie. Z siłaczką o tym , że z mięśniami można czuć się kobieco, a sport to inwestycja w sprawne ciało i długie życie oraz zwykłą dziewczyną, która udowadnia, że zawsze można zmienić swój styl życia i że na siłowni jest miejsce dla dziewczyn plus size.

Czas na ostatni odcinek, ale na pocieszenie powiem, że mam dzisiaj dla Was dwóch gości, a raczej dwie gościnie! W studiu ze mną są Martyna Wiśniewska i Ania Werstak, trenerki Adidas Runners Warsaw. Martyna biega, Ania uczy jogi. W tym odcinku dowiemy się co trzeba wiedzieć zaczynając biegać, i jak unikać popularnych błędów. Porozmawiamy o tym czym jest joga dla biegaczy i dlaczego warto podejść do sportu holistycznie. Bo pomimo szybkiego tempa można trenować w klimacie slow, robiąc to dla siebie i zwracając uwagę nie tylko na efekty i wyniki.

Posłuchaj i obejrzyj na Youtube:

Warsaw Runbase, znajdująca się na Powiślu (Solec 38) to przestrzeń dedykowana osobom aktywnym. Złożona z dwóch sal: treningowej oraz strefy chill, codziennie odwiedzana przez pasjonatów biegania i sportu, zapewnia profesjonalną opiekę trenerską oraz szeroki wachlarz treningów – a wszystko to całkowicie za darmo. Jedyne, co należy zrobić to ściągnąć aplikację adidas Running i dołączyć do grupy adidas Runners Warsaw. Daje to możliwość stałego wglądu w grafik i zapisanie się na bezpłatne treningi.

Link do aplikacji: https://bit.ly/2OLwUop

Odwiedź AWR na Facebooku i dołącz do grupy:

https://www.facebook.com/groups/adidasRunnersWarsaw/