PODCAST #81 ZDROWE CIAŁO & DUCH: holistyczne podejście do zdrowia

PODCAST #81 ZDROWE CIAŁO & DUCH: holistyczne podejście do zdrowia

W kwietniu mija dwa lata od powstania mojego podcastu, dlatego postanowiłam przez cały miesiąc publikować dwa odcinki tygodniowo i dzielić się z Wami archiwalnymi materiałami. Są to rozmowy z początków programu, które postanowiłam ponownie udostępnić, ponieważ są moim zdaniem bardzo wartościowe i aktualne, a jest wiele osób, które dołączyły do grona słuchaczy niedawno i nie miały okazji zapoznać się ze starszymi odcinkami.

Każdy tydzień ma swój motyw przewodni i na dobry początek jest to ZDROWE CIAŁO I DUCH. Pierwszym odcinkiem, który postanowiłam wyróżnić jest rozmowa z Oriną Krajewską z października 2018. Orina jest utalentowaną aktorką i prezeską Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, która zajmuje się wspieraniem pacjentów onkologicznych oraz promowaniem medycyny integralnej i holistycznego podejścia do zdrowia.

Spotkałyśmy się na krótką rozmowę przy okazji premiery książki Oriny „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź”, którą serdecznie Wam polecam. W tym odcinku dowiemy się czym jest medycyna integralna, dlaczego nie można mylić jej z alternatywną oraz czym jest holistyczne podejście do zdrowia. Orina opowie nam o czterech filarach zdrowia i swoich ulubionych narzędziach.

Relacja z Kongresu Medycyny Integralnej:

https://www.youtube.com/watch?v=I1durMEYpCQ

Strona fundacji:

http://fundacjabadz.pl/

Instagram Oriny:

https://www.instagram.com/orina.krajewska

 

Posłuchaj na Youtube:

 

Karolina