PODCAST #95 Magda Wiem Co Jem: o wychodzeniu poza schematy myślenia i wyleczeniu się z homofobii

„Psychologii powinni uczyć nas w szkole” powiedziała mi Magda Hajkiewicz-Mielniczuk i tak zaczęła się rozmowa o etykietowaniu siebie, podążaniu za społecznymi schematami i ocenianiu innych. W dzisiejszym odcinku dowiemy się w jaki sposób nasze otoczenie i system szkolnictwa wpływają na naszą relację ze sobą i często definiują to jaką drogą podążamy przez resztę życia.

Magda jest dietetyczką, psychodietetyczką i studentką psychologii. Nasza dyskusja to próba rozważania nad alternatywnymi formą nauczania i motywowania młodych ludzi do poszerzania swojej wiedzy poprzez ciekawość oraz poszukiwania tego w czym jesteśmy dobrzy i co sprawia nam przyjemność. Dowiecie się też w jaki sposób Magda zrozumiała, że prawda nie istnieje, a każdy człowiek żyje w swojej własnej rzeczywistości i systemie wartości oraz w jaki sposób przestała być uprzedzona do osób homoseksualnych.

Dziś słuchacie naszego trzeciego wspólnego odcinka (zajrzyjcie też do jej podcastu po rozmowę ze mną o zdrowym stylu życia), zapraszam serdecznie do słuchania pozostałych, niezwykle wartościowych rozmów.

Rozmowa z Magdą o zmianie nawyków:

https://youtu.be/fwK4hbWcEWc

Rozmowa z Magdą o zaburzeniach odżywiania:

https://www.youtube.com/watch?v=T3bnR_5LJN4

Rozmowa ze mną w podcaście Magdy:

https://www.youtube.com/watch?v=sV1B9Hx9Cn8

Strona Magdy:

https://wiem-co-jem.pl/

Instagram Magdy:

https://www.instagram.com/magda.wiemcojem

Facebook Magdy:

https://www.facebook.com/wiemcojem1

Zapisz się na szkolenie z psychodietetyki:

 

Posłuchaj na YouTube:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *