Spotkanie z obserwatorami na MeetVeg

Spotkanie z obserwatorami na MeetVeg

Spotkań z obserwatorami nie da się z niczym porównać. Po wrześniowym meetup’ie w FOR.REST wiedziałam, że muszę to powtórzyć. Dla przypomnienia, we wrześniu zorganizowałam wyprzedaż mojej szafy, podczas której mogłam tak naprawdę po raz pierwszy spotkać się z Wami w prawdziwym świecie, porozmawiać, uściskać. Przy okazji pozbyłam się niepotrzebnych ubrań, a Wy mogliście znaleźć coś dla siebie, jednocześnie wspierając Fundację Viva. I to właśnie Viva wpadła na pomysł zorganizowania MeetVeg, czyli wielkiego spotkania z wegańskimi bloggerami, które odbyło się 25 maja na Mysiej 3.
: )
: )
Co ciekawe, dzięki temu wydarzeniu mogłam w końcu spotkać moich internetowych przyjaciół, z którymi prawie nigdy nie mam okazji spędzać czasu poza światem internetu. Nie obyło się bez Oscarowej fotki 😉
: )
: )
Jestem bardzo wdzięczna za możliwość spędzenia czasu ze wspaniałymi obserwatorami, którzy wspierają mnie od lat i motywują każdego dni do dalszego działania. Takie wydarzenia to zastrzyk energii i utwierdzenie w tym, ze społeczności internetowe to ogromna siła i życzę sobie, abym nigdy nie straciła tego zapału, bo robię to całym swoim sercem i dla Was!
: )
Karolina